Co na Windows 8.1 zamiast Keriver 1-Click?
#4
Około dwóch miesięcy temu zakupiłem laptopa z W10. Od jakiegoś czasu tylko z tym systemem sprzedają, także wyboru nie było.
Ja także przyzwyczaiłem się do Keriver'a, którego używałem na W7. Na Windows 10 niestety nie działa i myślałem, że to wina partycji GPT, którą utworzyłem pod SSD, jak widać nie... I tak siedziałem z prawie te dwa miesiące bez żadnego backup'u i przypomniało mi się, że wygrałem tutaj (chyba) licencję na "AOMEI Backupper Professional". Naprawdę ciekawy program, godny polecenia, ale z tym minusem, że nie ma konsoli. Myślę, że gdyby napisał do producenta o uwzględnienie takiej opcji przy następnej wersji, mogłoby się udać, ale czy w Pro czy Standard...

Standard:
*All-in-one data protection and disaster recovery solutions for PCs and Laptops.
*Automatic, full, incremental and differential backups simplify your backup tasks.
*Real-time sync files and folders from source to target path without delay.
*Clone HDD to SSD, HDD to HDD, or SSD to SSD for disk upgrade and data migration.
*Create a WinPE or Linux bootable disc for bare metal or unbootable computer.
*Support Windows 10, Windows 8.1/8, Windows 7, Vista and XP (all editions, 32/64-bit).
SSFW + Sbie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co na Windows 8.1 zamiast Keriver 1-Click? - przez Krixos - 28.10.2017, 22:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości