AVLab - Test bezpłatnych skanerów antywirusowych (09.2017)
#8
(09.11.2017, 22:10)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(09.11.2017, 21:48)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zeno...to test październikowy chyba Smile
Niekoniecznie. Ja zacytowałem tylko oryginalny tytuł testu ze źródła. A nauczony dyskusją nt. poprzedniego testu obstawiam, że panowie z AVLab przygotowali się od testu od początku września i wtedy rozpoczęli, test pewnie zajął m-c, więc wyniki opublikowali na początku listopada. Pewnie niedługo kolega @Adrian.sc mnie poprawi. Smile

Test był wykonany początkiem w połowie września. Potem były przygotowania do kolejnego, większego testu, który będzie dzisiaj opublikowany i jakoś tak ze wszystkim zeszło do listopada.

Co do Arcabit - w raporcie jest wyjaśnione, dlaczego taki a nie inny wynik, tj. kwestie wydajnościowe infrastruktury producenta, które szybko rozwiązano. Pewnie da decyzja o zmianie funkcjonowania skanera była już wcześniej rozstrzygnięta, a pech chciał, że wypadło to w trakcie testów AVLab i teraz każdy się o tym dowiedział Smile

Natomiast o skuteczność silnika Arcabit nie martwiłbym się na miejscu innych użytkowników. Jest nadal dobrze tak jak było, a ma być jeszcze lepiej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AVLab - Test bezpłatnych skanerów antywirusowych (09.2017) - przez adrian.sc - 10.11.2017, 08:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości