LastPass i spadek wydajności (Chrome, Firefox)
#4
U mnie synchronizacja to takie "must-have", bo na telefonie też korzystam z aplikacji z tego samego systemu i bywa, że dodaję wpis albo tu (na komputerze), albo tu (na telefonie) i chciałbym aby zaraz był w drugim miejscu, bez robienia czegokolwiek ręcznie. W LastPass idzie to czasami wolno, ale można wymusić z menu odświeżenie. W 1Password szybko, o ile się logujemy/edytujemy itp. w przeciwnym razie w tle w ogóle "nie ma synchronizacji". Nie wiem jak z Dashlane, za mało testowałem i na niego najmniejszą ochotę mam ze względu na największą cenę.

(26.11.2017, 10:50)Bogdan napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Właśnie zastanawiałem się nad przesiadką z Sticky Password na LastPass i teraz nie wiem czy jest sens?

To nie jest jakaś masakra - jak napisałem, inne testy, gdzie nie ma inputów, nie potwierdzają tego. Jeśli znajdę chwilę spróbuję nieco podebugować jakieś przypadki z użycia codziennego, czy będzie widać w np. narzędziach developerskich spowolnienie z Lastpassem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
LastPass i spadek wydajności (Chrome, Firefox) - przez Konto usunięte - 26.11.2017, 10:42
RE: LastPass i spadek wydajności (Chrome, Firefox) - przez Konto usunięte - 26.11.2017, 14:38
RE: LastPass i spadek wydajności (Chrome, Firefox) - przez Konto usunięte - 13.02.2018, 13:07
RE: LastPass i spadek wydajności (Chrome, Firefox) - przez Konto usunięte - 17.02.2018, 09:30
RE: LastPass i spadek wydajności (Chrome, Firefox) - przez Tibu 11 - 17.02.2018, 10:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości