Windows 10 Home 64bit - dobór zestawu
#1
Hej.

Przez dłuższy czas korzystałem ze standardowych narzędzi wbudowanych w systemy Windows. Ostatnio przy okazji zakupu nowego sprzętu reinstalowałem system i stwierdziłem, że zamiast korzystać z konta standardowego tak jak miałem to w zwyczaju, zostanę na koncie administratora. Po tygodniu takiej pracy zauważyłem na pulpicie skrót do strony z jakąś grą przeglądarkową (jakiś rodzaj adware?). Nie grywam w takie gry, nie zapuszczam się w dziwne miejsca internetu, nie korzystam z niezaufanego oprogramowania. Nie mam pojęcia skąd to się tam wzięło.

Efektem jest to, że jestem tutaj i proszę o pomoc, bo kompletnie wypadłem z obiegu. Nie wiem co jest skuteczne, co się nie gryzie z Win 10 itd.

- posiadany system operacyjny: Windows 10 Home x64
- zastosowanie komputera: Gry/Programowanie/Edycja foto i wideo
- budżet tj. darmowy czy płatny (opcjonalnie): Bez znaczenia
- czego oczekujesz od zestawu np. automatyczne działanie (opcjonalnie): Lekki, niekoniecznie automatyczny, bo poradzę sobie z komunikatami i podejmowaniem decyzji. Może to być pakiet, mogą też być osobne aplikacje.

Obecnie: Konto standardowe + Zapora systemowa + Windows Defender + Google Chrome z uBlock Origin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Windows 10 Home 64bit - dobór zestawu - przez Tomasz - 06.12.2017, 15:27
RE: Windows 10 Home 64bit - dobór zestawu - przez Apocalypse - 07.12.2017, 08:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości