Prośba o sprawdzenie logów
#1
Witajcie.


Przed świętami chciałem zakupić sobie kilka gier wyścigowych, ale żeby nie wywalać kasy w błoto postanowiłem najpierw pobrać sobie na próbę z torrentów. Niestety mój komputer to nie mocarz, więc nie mogłem tego zrobić na wirtualnej maszynie. Szukałem zaufanych torrentów, ale mimo to najprawdopodobniej zainfekowałem czymś swój komputer. W folderze AppData/Local/Temp tworzyły się jakieś dziwne foldery z plikami typu Game Launcher i idlemonitor. Dodatkowo CIS wykrywał ciągle gdzieś jakieś podejrzane pliki o różnych rozszerzeniach. Zainstalowałem kilka narzędzi jeden po drugim aby pozbyć się zainfekowanych plików. Z tych, które pamiętam: UnHackMe, Hitman Pro, Malwarebytes, Spybot - S&D, Comodo Cleaning Essentials, adwcleaner i kilku innych (oczywiście po kolei, nie na raz). Praktycznie każdy coś wykrył, a niektóre zagrożenia odnawiały się pomimo usuwania. Ale to nie koniec, gdyż ostatnio podczas przeglądania internetu CIS non stop wywala mi błędy o niezaufanych certyfikatach i zaleca blokować strony. Wolę więc się upewnić, czy aby wszystkie infekcje zostały usunięte. Poniżej wklejam logi.

FRST

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Addition

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Shortct

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Czy CIS Premium 10 jest polecanym antywirusem?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o sprawdzenie logów - przez wiesiors4 - 11.01.2018, 00:57
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 13.01.2018, 14:04
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez bluszcz - 13.01.2018, 17:01
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez wiesiors4 - 15.01.2018, 00:04
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 16.01.2018, 19:01
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez wiesiors4 - 17.01.2018, 17:29
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 17.01.2018, 21:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości