Bestabid i dziwne zachowanie YT - problem sieciowy?
#1
Cześć;

Niedawno wyszukiwarka Chrome zaczęła przenosić mnie przy niektórych odwiedzanych stronach na Bestabid Redirect. Do tego dziwnie zaczął zachowywać się YouTube. Po kliknięciu na miniaturkę nic się nie dzieje, film można otworzyć tylko prawoklikikiem. Nie działa także wyszukiwarka YT, do filmów można dostać się jedynie z poziomu Google. Skan Avastem nic nie wykazał. Odinstalowałem kilka niedawno pobranych programów. Ponownie zainstalowałem Chrome, pobrałem Firefoxa. Wszędzie ten sam problem. Nie ma nigdzie (rozszerzenia, spis programów) niczego co zawierałoby w sobie "Bestabid" albo "Redirect". 

Co ciekawe, przy użyciu drugiego komputera - podpiętego do tej samej sieci, również z Windowsem 10 - próba wejścia na niektóre strony również kończy się spotkaniem z Bestabid (tu jednak YT działa bez problemu). Problem z Bestabid pojawia się też na smartfonie, ale gdy włączony jest pakiet internetowy a nie łączność wi fi ze wspomnianą siecią, wszystko idzie normalnie. 

Gdzie wobec tego może leżeć problem? Czyżby jakaś infekcja samej sieci?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Bestabid i dziwne zachowanie YT - problem sieciowy? - przez Mackenzie - 05.11.2018, 09:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości