Pakiet IS dla całej rodziny na windows i android
#8
Wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedzi, a zwłaszcza Tobie Quassar za wyczerpującą odpowiedź Smile

Powiem tak ja jestem dość ogarniętym użytkownikiem i miałem do czynienia z SSFW jak i SAP.
Ostatnio miałem ESET pakiet 3+3 w hipsem i FW w trybie interaktywnym i regułami przeciwko działaniu skryptów oraz ich połączeniu z netem.

Problem w tym że laptop bądź PC jest nie tylko przeze mnie użytkowany (żona ,a niedługo dzieci)

HIPS czy izolacje albo VM odpadają.

Dla tego potrzebuję czegoś automatycznego albo chociaż z lekko modyfikowanym FW.

Obecnie testuje NORTON DELUX

Działa spoko i nie obciążą systemów (windows i andsroid)

Ochrona www jest dobra i bardzo ciekawie działający FW przejrzysty i dobrze opisany, a przy okazji ustawiony na automatyczny agresywny Sonar.(BB)

Android zaś ma fukncję nie tylko lokalizacji czy blokady fona, ale też ochrona www działa z przeglądarką firefox i całkiem fajnie blokuje linki.

Uważam że MKS/Arcait jeśli chodzi o windows to bardzo dobra ochrona, ale andek kuleje strasznie.

A nie opłaca mi się i trochę nie chce by mieć pierdyliard kont u różnych producentów zabezpieczeń itp.

Gdyby tak rozbudować trochę Arcabit/MKS to bym nawet nie zakładał tematu Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pakiet IS dla całej rodziny na windows i android - przez Konrad - 01.01.2019, 22:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości