Pakiet IS dla całej rodziny na windows i android
#21
Szczerze powiedziawszy testowanie odeszło na 2 plan szczególnie w ostatnich 2-3 miesiącach.
Ale zawsze brałem pod oko wszelkie sposoby wzmocnienia systemu drobnymi modyfikacjami za pomocą rejestru czy innych aplikacji które bazują na obecnych funkcjach gdzieś ż skrytych w systemach jak GPedit czy rejestr.(M.in SuRun jak ktoś pamięta czasy XP)
A czasem po ciężkie HIPS'y

Najwięcej udzielałem sie w życiu chyba dla Online Armor i Outpost Pro zanim zostały wykupione i znikły rynku konsumenta :<
A z ostatnich to SpyShelterFW . Winpatrol(juz nie aktualne bo gościu nie odpisuje) Appguard olałem po tygodniu choć sam dev o mnie na priv sie pytał.(przylecieli w 4 litety i to ostro dlatego zmyłem sie z tej ekipy szybciej niż dołączyłem)

Ale ogólnie dziedzina to SRP/HIPS a no i wirtualizacja to też istotne kiedyś byłem głównym testerem VMware ale to bardzo dawno temu.

Ogólnie tych apek sporo było bo od dzieciństwa lubiłem grzebać tam gdzie zbytnio użytkownik wolał by nie klikać myszką ze, kiedyś bywał takie dni że szło nawet po 30 rollbacków systemu w ciągu jednego dnia jak coś sie sprawdzało na głównym systemie.

Były też ofiary m.in na dysku jak 1 raz dorwałem program za dzieciaka i chciałem ręcznie coś wymusić w pliku rozruchowym i uwaliłem firmware głęboko zaszyty.
Ale nie tylko programami człowiek żyje kiedyś też byłem zapalonym graczem(P.S. nadal po mimo 30 na karku myślę ze nim jestem^^)

Sporo błędów w grach zgłaszałem i kiedyś prawie pół rocznej wypłaty wywaliłem aby postawić własne serwery do CS czy Warcraft 3 pod custommapy.

Bylem w wielu grach w TOP 1-10 - tak dobrze czytasz Tongue
Pare screenów udało mi sie znaleźć

Gry takie jak Dota ,
Kal Online chyba najbardziej hardcorowe MMO jak pub sie zrypał to grało sie na privach które nawet były trudniejsze i lepsi wyjadacze tam grali.
Gunz The duel kolejna niemiłosierna gra na której prawie 2 klawiatury zajechałem(Strzelanka ale wymaga większego micro niż obecny StarCraft2). Plemiona na bodajże 11 albo 12 serwerze byłem 3 w top.
MuOnline takie podrasowane azjatyckie Diablo 2 tam też byłem w top 20 na globcu a na jakimś prive chyba w top 4.

Jeszcze była jakaś gra o której chciałem napisać ale zapomniałem, a z tych najnowszych to Nosgoth ale gra została wycofana a szkoda......
Duelyst prawie udało mi sie dojść do rangi S na turnieju miałem 19 gier wygranych podrząd ale tych 16 graczy przede mną wygrali z 20+ więc się do finału nie zakwalifikowałem, za swego czasu rozwalałem streamerów na wizji jest tam pare screenów poniżej Grin

Tu masz stare link do pary screenów z wielu gier:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz 2 upload

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pakiet IS dla całej rodziny na windows i android - przez Quassar - 02.01.2019, 15:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości