Wystarował CheckLab.pl wraz z pierwszym testem
#12
@adrian.sc
To jeżeli można to tak mam pytanie.
Może bardziej o przyszłość.

1. Na ten moment widzę produkty klasy Enterprise wymieszane z Home. Będzie można liczyć na rozdrobnienie ich w przyszłości?
2. Planujecie w przyszłości testy rozwiązań Enterprsie typu Fortinet czy Sophos? chodzi mi o UTM/NGFW co na zasadzie NSSLab. Wiem, że po co powtarzać coś co ktoś robi dobrze ale poczytał bym od was co nie co w tym temacie.
3. Czy testy oprogramowania typu: sophos intercept x też będzie można spodziewać się? Nie omieszkam, że nie ma tego za wiele, a mamy jedynie ogólne testy całego pakietu.


@karola Przepraszam ale nie zgodzę się z Tobą o podejście jakie przedstawiasz i piszesz. Ciężko w teście uwzględnić zachowanie użytkownika na komunikat czy jego przestawienie w programie.
Mogę się założyć, ze trafiają tam takie perełki, ze ktoś zezwolił i poszło nawet jak AV czy cały pakiet dawał alert, a żaden z użytkowników się do tego nie przyzna. Za dużo pracuje z klientem i wiem jak to wygląda.
Taki test ma być poglądowy i pokazujący jak program sobie poradzi z automatu. Ma być pogląd.
Według Twoich informacji, można by podejść, ze nie ma po co instalować żadnego zabezpieczenia gdyż tak czy siak, żadne nie jest skuteczne i o kant d..... sobie roztrzaskać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wystarował CheckLab.pl wraz z pierwszym testem - przez dolar444 - 11.09.2019, 19:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości