Promocja K7 Total Security za darmo dla firm i prywatnych uzytkowników
#19
Quassar-jeżeli chodzi o kwestie Security ,to ok trochę nawet się tym interesuje ,ale jeżeli ktoś nie jest typowym informatykiem albo pasjonatem to nic dziwnego ,że nie ma takiej wiedzy. Ja np : lubię języki -angielski i niemieckiSmile) Dla przykładu powiem ,że w pracy przyjechał do nas gostek z Portugalii i gada po angielsku więc mu odpowiadam -a on sie mnie pyta ile lat mieszkałem w Great Britain ??? Lol . Bo używam wielu rzeczy ,których on nigdy nie słyszał. Potem gadaliśmy jeszcze trochę i wtrącał typowe słownictwo amerykańskie ....
Inną sytuacje miałem też taką ,że pytał czy znam jeszcze jakiś inny język to odpowiadam ,że niemiecki-dalej rozmawiamy on ,że coś tam się uczył ale kiepsko -i też mu powiedziałem o wielu ciekawostkach np o Doppelperfekt... I nigdy o nim nie słyszał więc ....Zmierzam do tego ,że jeżeli na co-dzień ktoś nie ma styczności to raczej nie będzie w to wnikał -czy wirus to to samo co spyware,rootkit czy worm??? Powie ,że jakiś tam wirusTongue)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: K7 Total Security za darmo dla firm i prywatnych uzytkowników - przez nero469 - 17.04.2020, 15:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości