Zapełniające się miejsce na dysku systemowym
#1
Cześć, 
mój problem polega na tym, że mój dysk systemowy (lokalny C) ma pojemność 465 GB, a system wskazuję, że nie ma już praktycznie na nim miejsca (tzn. raz pokazuję, że nie ma go wcale a raz pokazuję, że zostało wolnych jedynie kilka GB), co raczej nie jest możliwe, ponieważ mam zainstalowany na nim jedynie pakiet MS Office i program Microsoft Teams oraz dwie przeglądarki - Google Chrome i Operę. Nie przechowuję na tym dysku żadnych danych, zdjęć itp. 

Nie wiem za bardzo, jakie informację mogą się przydać, aby pomóc mi rozwiązać ten problem. Wklejam zrzut podstawowych informacji o komputerze: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dodam też, że chciałem skorzystać z opcji Oczyszczanie dysku, ale ilość miejsca, które zostałoby zwolnione po oczyszczeniu dysku wraz z oczyszczaniem plików systemowych to ilość rzędu MB, a nie GB, tak więc uznałem to za bezsensowne i nie wykonałem oczyszczania. Wykonałem także szybkie skanowanie za pomocą Windows Defender, ale nie wykrył on żadnych zagrożeń. 

EDIT: 
Tak wygląda sytuacja w Ten komputer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Proszę o pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zapełniające się miejsce na dysku systemowym - przez Jeff123 - 16.01.2021, 13:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości