Błąd sterownika afw.sys w Outpost Firewall Pro
#9
Jurek napisał(a):
Zbysiek napisał(a):A znasz może jakiś dobry i polski program który mógłby usunąć te śmieci, bo nie chce mi się formatu robić Smile


Do czyszczenia rejestru polecam Eusing Free Registry Cleaner a do deinstalacji programów Revo Uninstaller.



Jurek bezpieczne są te programy, żebym przez nie uwagę usunął jakiś ważny plik Smile
facecik napisał(a):
Zbysiek napisał(a):
facecik napisał(a):A inne firewalle działają poprawnie ?
Ja miałem taki sam problem , ale potem okazało się że inne firewalle też nie działały poprawnie, okazało się że pozostały jakieś śmieci po PC tools i tylko format mi pomógł ;/


Kiedyś instalowałem Pc Tools Firewall ale nie pobył on długo. Pakiety zabezpieczające działają poprawnie. A znasz może jakiś dobry i polski program który mógłby usunąć te śmieci, bo nie chce mi się formatu robić Smile


Szczerze powiem że wówczas żaden program do czyszczenia rejestru i innych śmieci nie pomógł, była to kwestia jakiś podmienionych sterowników przez PC TOOLS-a nie pamiętam dokładnie bo nie chciało mi się czyścić systemu , przywróciłem obraz partycji w 10 minut i problem z głowy.


Co to znaczy przywrócić obraz partycji? Czy mimo to trzeba robić format?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Błąd sterownika afw.sys w Outpost Firewall Pro - przez Zbysiek - 21.01.2010, 15:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości