Avast się nie włączał, komputer zamula - wirus?
#1
Witam serdecznie.
Od 3 dni używanie laptopa staje się irytujące. Był zainstalowany avast ale właśnie te 3 dni temu przestał się włączać przy starcie systemu. Reinstalacja była niemożliwa bo system się wieszał. Po próbie uruchamiania go manualnie nie było efektów. Skanowałam kompa drweb i nic nie wykrył. Przy próbie ściągania jakiegokolwiek pliku z internetu (FireFox) następowała awaria i przeglądarka się zamykała. Uruchomienie programu CCleaner kończyło się wyskoczeniem napisu "Critical error", po czym następowało jego zamknięcie. Już nie mam pomysłu co może siedzieć w tym kompie

Log z HJT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Log z OTL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po uruchomieniu programu GMER chwilę tworzy listę plików a następnie pokazuje się na chwilę niebieski ekran i komputer się restartuje.

Proszę o pomoc. Nie mogę od nowa postawić systemu, bo napęd optyczny nie działa, a BIOS nie wykrywa podłączonego pendrive''a. System nie wykrywa partycji odzyskiwania. Tak więc walka do końca, no format:rolleyes:

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Avast się nie włączał, komputer zamula - wirus? - przez zaniepokojona - 13.07.2010, 09:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości