Comodo Internet Security lub inny zestaw
#1
Witam. Mam pytanie dotyczące ogólnie CIS. Jest to jedyny darmowy pakiet internet security dlatego zwrócił moją uwagę. Naczytałem się wielu różnych opini na jego temat, ale postanowiłem otworzyć ten temat na tym forum ponieważ specjalizuje się ono w bezpieczeństwie. Posiadam laptopa i poszukuję jak najlżejszej ochrony, również dlatego chciałbym mieć wszystko w pakiecie zamiast np. 3 osobnych programów, ale jeśli będzie trzeba to będą i 3 Smile. Krótko i konkretnie według waszych doświadczeń chciałem się zapytać czy można zaufać temu pakietowi? Czy jest on skutecznym sposobem na ochronę systemu?. Być może ktoś napisze, że zależy jak się używa komputera, ale nie o to mi chodzi. Chciałbym się od was dowiedzieć, czy warto mu zaufać, czy nie jest poprostu "atrapą" i może działać sam bez wspomagaczy typu defense wall lub inne. I jeśli jest to program naprawdę godny polecenia to, która wersja jest lepsza 4 czy 5. W 5 się już chyba niewiele zmieni jako, że wczoraj wyszła RC3, a podobno 14 września ma wyjść final.


Wiadomości w tym wątku
Comodo Internet Security lub inny zestaw - przez andyet - 11.09.2010, 18:04
Re: Comodo Internet Security lub inny zestaw - przez Eugeniusz - 11.09.2010, 18:35
Re: Comodo Internet Security lub inny zestaw - przez Eugeniusz - 11.09.2010, 19:06
Re: Comodo Internet Security lub inny zestaw - przez Konto usunięte - 11.09.2010, 19:38
Re: Comodo Internet Security lub inny zestaw - przez Eugeniusz - 26.10.2010, 18:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości