Windows 7 HOME PREMIUM - prawa użytkownika ?
#1
Witam,

Posiadam Windows 7 HOME PREMIUM, jest to moja pierwsza styczność z tym systemem i jak na razie nie za bardzo rozumiem pewnych rzeczy. Jestem zalogowany jako administrator, chciałbym logować się automatycznie jako standardowy użytkownik systemu bez wpisywania loginu i hasła. Korzystałem z tej porady :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiem czy dobrze ale usunąłem konto admina po to aby użytkownik standardowy mógł logować się domyślnie, uważam, że nie do końca dobrze zrobiłem ? Pytanie : chciałbym mieć konto administratora jak i standardowego użytkownika jednakże nie wiem jak sprawić aby standardowy logował się domyślnie oraz pytanie najbardziej istotne :logując się jako użytkownik standardowy nie mam żadnych praw, wciąż wyskakuje informacja, że muszę zalogować się jako administrator. Jak nadać wszelkie prawa admina użytkownikowi standardowemu ?

Pytania zapewne banalne, jednakże jak już wcześniej wspomniałem, dopiero co raczkuję...

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 HOME PREMIUM - prawa użytkownika ? - przez VenomX - 05.10.2010, 19:35
Re: Windows 7 HOME PREMIUM - prawa użytkownika ? - przez Konto usunięte - 05.10.2010, 20:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości