MS Live Mesh i ograniczenie wielkości pliku
#6
Tema lekko stary, ale mimo wszystko dodam swoje 3 grosze. Fakt, działa tylko na V i 7, lecz mi to nie przeszkadza, dla mnie XP to system z poprzedniej epokiTongue

No, ale wracając do tematu, możesz synchronizować tylko całe foldery, pojedyncze pliki tylko wtedy, gdy wciśniesz je do jakiegoś folderu. Ponadto możesz zsynchronizować ustawienia IE oraz Office.
Pojedynczy folder możesz udostępnić maksymalnie 9 osobom na raz, podając ich email lub login Windows Live.
Jeśli chodzi o maksymalny rozmiar pliku, to się nie wypowiem. Jeszcze nie zdarzyło mi się synchro większych plików.

Mesh imo jest 100x lepszy od Dropboxa. W Dropie musisz wszystko pakować do specyficznego folderu, tu możesz praktycznie prawie (prawie, ponieważ program odmawia np. synchro z folderem AppData) każdy katalogSmile

Mniej więcej wygląda to tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Vences
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
MS Live Mesh i ograniczenie wielkości pliku - przez Konto usunięte - 21.10.2010, 14:46
Re: MS Live Mesh i ograniczenie wielkości pliku - przez Eugeniusz - 21.10.2010, 14:59
Re: MS Live Mesh i ograniczenie wielkości pliku - przez Konto usunięte - 21.10.2010, 15:03
Re: MS Live Mesh i ograniczenie wielkości pliku - przez prz3m3k - 13.12.2010, 19:35
Re: MS Live Mesh i ograniczenie wielkości pliku - przez Konto usunięte - 13.12.2010, 19:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości