Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący
#1
Witam mój komputer w obecnych czasach to staroć ale nie narzekam posiada 756mb ram a procesor to 1.5Ghz amd sempron 2200+.
Żeby nie było że jestem leniem wybrałem o to takie pakiety dla siebie.
1.defensewall hips"miałem wcześniej i nie narzekałem"+outpost firewall free+ antywirus tylko właśnie co zainstalowałbym Pandę Cloud ale czy jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie nie chcę żeby ktoś wiedział co mam na kompie. + sandboxie do aplikacji nieznanych a które chcę przetestować. Może wy mi podacie jakiś dobry zestaw najważniejsze żeby nie mulił moją maszyną czyli żeby był lekki.Średnio trudny do skonfigurowania bo laikiem nie jestem ale też nie wiadomo jak się nie znam. Język angielski mi nie przeszkadza bo liczę na to że mi ktoś pomoże na forum jak i co poustawiać. Obecnie korzystam z pakiet CiS ale strasznie muli. Jeszcze jedno pytanie czy nadal są problemy z mozillą gdy doda się ją do piaskownicy w defensewall bo wcześniej miałem problem z flashem.Z góry dziękuję za wszelką pomoc którą mi okażecie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący - przez Rob - 14.11.2010, 12:14
Re: Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący - przez Konto usunięte - 16.11.2010, 12:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości