Instalacja Ubuntu obok Windows XP / początkujący
#13
o dobrzy ludzie weźcie mnie teraz oświećcie; bateria mi w netbooku padła, weszło ww hibernacje, ok włączam rano i czarny screen i napis ,że nie odnaleziono pliku dlll ? coś takiego naciśnij cont,alt del by zrestartować... ok próbowałem backupa, nie czyta dysku None miałem fuksa? XD eh... teraz się będę bał kompa wyłączyć XD bo może znowu coś pierdyknie czy zgubi... co wy na to,bo sam tego nie ogarniam

EDIT

przy zamykaniu windowsa jakiś błąd wyskoczył >< eh... teraz testuje ubunta ;D tylko jak mam go zainstalować poprawnie na przydzielonej partycji? :\
właściwie to takie coś wyskakuje "Nie zdefiniowano głównego systemu plików. Proszę to poprawić w menu partycjonowania" znalazłem na to sposób niby na innym forum bo ktoś miał ten sam problem więc jeszcze zobaczę co i jak

EDIT2 noo jestem po instalacji i lekkim ogarnięciu ubunta, nie powiem całkiem to ...INNE :O tylko gdzie mogę znaleźć moją mp3? XDbo podłączam,ale nie wiem gdzie ona jest...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Instalacja Ubuntu obok Windows XP / początkujący - przez Eugeniusz - 30.11.2010, 20:56
Re: Instalacja Ubuntu obok Windows XP / początkujący - przez shinjiru - 13.11.2011, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości