Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk
#18
andrzej76 napisał(a):Och te dyski SSD - same problemy, wolę HDD,da się zrobić wszystko.


andrzej76 napisał(a):Zalety? - drożyzna,ja i tak poczekam, jak chcę coś uruchomić, nie zależy mi na czasie, jak go mam, ale ok niech będzie, za 5 lat to standard bedzię, wszędzie bedą je pchać.(ja tam nie mam problemów z HDD, może inni tak).


Jak coś takiego widzę, to normalnie zmieniam opinie o ludziach... godne politowania i nic więcej. Twój pierwszy post nie wnosił zupełnie nicdo tematu, tym bardziej, że nawet nie wiesz, czy to wina SSD. Wiesz co, szczerze to mam wrażenie, że piszesz tak tylko ze względu na ich cenę. Ale to, że Ty nie potrzebujesz, to wcale nie oznacza, że wszyscy tak mają. Ja postanowiłem wydać kosmos (dla mnie kosmos, bo wiele zleceń musiałem zrobić) i kupiłem SSD, VenomX też postawił na to i podejrzewam, że będzie cholernie zadowolony.
Nie masz prawa jeździć tak po technologii, której nie spróbowałeś - weź również pod uwagę fakt, że my możemy porównać HDD i SSD, bo używamy / używaliśmy zarówno jednego jak i drugiego. Czy byłbyś zadowolony, gdybyśmy my, bez wiedzy o jakimś sofcie całkowicie podważali Twoje testy av bo "program jest nam niepotrzebny"? Poza tym to co my robimy ze swoimi pieniędzmi również nie powinno Cię obchodzić. Nikt Ci w żadnym z tematów nie napisał, abyś zmienił dysk na SSD, a Ty cały czas piszesz, jakby miało to miejsce. No bez sensu i w ogóle niepotrzebne, chyba sam przyznasz.

Tym postem kończę ten oftop - jak chcesz pogadać o HDD vs SSD czy o mojej wypowiedzi, załóż nowy temat.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk - przez andrzej76 - 14.05.2011, 08:52
Re: Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk - przez andrzej76 - 14.05.2011, 11:33
Re: Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk - przez Eugeniusz - 14.05.2011, 11:37
Re: Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk - przez andrzej76 - 14.05.2011, 11:49
Re: Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk - przez Eugeniusz - 14.05.2011, 12:04
Re: Przeniesienie kopii systemu Windows na drugi dysk - przez Konto usunięte - 13.11.2011, 11:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości