Konta pemium FileSonic/FileServe, itp...
#1
Witam,

W ostatnim czasie zaopatruje się w konta premium przez serwis allegro. Zauważyłem pewne nieprawidłowości które zarazem mocno uszczęśliwiają zwykłego użytkownika, mogą również doprowadzić do dużej frustracji .

Co dostrzegłem ? Nie opłaca się kupować kont na 180-365 dni gdyż konta te i tak nie posiadają takiej ważności. Bardzo często padają po miesiącu, kilku miesiącach. Niesłychanie opłacalne jest kupowanie kont premium na 24/72 H za 1 zł u pewnych sprzedawców Smile Dlaczego ? Otóż takie konto jest w stanie działać o wiele dłużej niż myślimy. Przez ostatnie miesiące kupowałem konta za 1 zł uróżnych sprzedawców, o to co otrzymałem :

Sprzedawca numer 1 .Konto 24h/ - data wygaśnięcia = 24h
Sprzedawca numer 2 . Konto 24h/ - data wygaśnięcia = pełne 30 dni !
Sprzedawca numer 3. Konto 72/h - data wygaśnięcia = pełne 60 dni !
Sprzedawca numer 4. Konto 24h - data wygaśnięcia = 26 grudzień 2011!

Oczywiście możliwie, iż konto straci ważność wcześniej niż myślimy, jednakże w moim przypadku konta ani razu nie wygasły wcześniej !Smile
Tym o to sposobem zyskałem konto które ma ważność na prawie 7 miesięcy, wydając jedynie symboliczną złotówkę !
Tak więc panowie, jeżeli kupujecie konta to tylkoza 1 zł Smile A nóż wam się poszczęści .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Konta pemium FileSonic/FileServe, itp... - przez VenomX - 28.05.2011, 13:32
Re: Konta pemium FileSonic/FileServe, itp... - przez Konto usunięte - 28.05.2011, 19:29
Re: Konta pemium FileSonic/FileServe, itp... - przez ktośtam - 30.05.2011, 09:35
Re: Konta pemium FileSonic/FileServe, itp... - przez ktośtam - 30.05.2011, 10:53
Re: Konta pemium FileSonic/FileServe, itp... - przez Eugeniusz - 30.05.2011, 15:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości