Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze)
#1
Witam chciałbym dobry ale także nie skomplikowany pakiet zabezpieczający cóż będzie on przeznaczony na kompa koleżanki. Zależy mi na tym żeby był darmowy, dobry i nie zadawał pytań użytkownikowi. Myślałem o antywirusie(tylko żeby nie był w chmurze) + jakiś darmowy nieskomplikowany firewall. Zapomniałbym najważniejszego komp nie jest nie wiadomo jak mocny procesor to Intel Celeron E1200 1,6Ghz x2 + 2gb ramu chciałbym żeby pakiet nie muli zbytnio koleżance kompem. Włączyłem także aktualizacje automatyczne mam pytanie czy dobrze zrobiłem czy pomagają one w dodatkowej ochronie kompa. Jeśli polecacie zostawić je włączone to z jakim ustawieniem będą najlepsze dla koleżanki.

Z góry dziękuję za pomoc w doborze odpowiednich programów.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze) - przez Fever - 27.07.2011, 12:08
Re: Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze) - przez Konto usunięte - 27.07.2011, 12:19
Re: Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze) - przez Eugeniusz - 27.07.2011, 12:20
Re: Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze) - przez Eugeniusz - 27.07.2011, 14:58
Re: Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze) - przez Eugeniusz - 27.07.2011, 15:14
Re: Darmowy pakiet zabezpieczający (łatwy w obsłudze) - przez Eugeniusz - 27.07.2011, 17:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości