Pomoc w wyborze zabezpieczeń dla kompa starego kompa.
#1
Witam wszystkich kiedyś już korzystałem z waszych rad i bardzo dobrze na tym wyszedłem ale nastąpił czas na zmiany. Obecnie korzystam z programu Geswall wersja free a także skanerów na żądanie MBAM + emisoftze skanerów nie mam zamiaru rezygnować lecz z Geswalla jednak tak cóż wersja nie jest rozwijana a co za tym idzie nie jest już tak wydajną piaskownicą jak kiedyś słyszałem też że miała jakiś wielki bug ale czy to prawda tego nie mogę stwierdzić. Zapomniałem wspomnieć o najważniejszym mój komp składa się z starego procesora amd sempron 2200+ z taktowaniem zegara 1,5 GHz a pamięci to stare ddr 1 które razem wynoszą 768 MB RAM reszta konfigu kompa jest raczej zbędna. Zastanawiam się czy dobrym wyborem nie będzie zainstalowanie firewalla Outpost + Avast wersja pro dzięki uprzejmości pewnego użytkownika zdobyłem licencje na te programy programu outpost nie da się chyba zaktualizować do wersji najnowszej ale bazy sygantur instaluje chyba bez problemu i spróbowałbym działać na darmowje wersji programu sanboxie uruchomiałbym w niej tylko przeglądarkę. Ogólnie mówiąc chciałbym pakiet który jak najmniej zamula kompa i który nie będzie zbyt nachalnie męczył mnie różnymi komunikatami. Mam nadzieję że będziecie w stanie doradzić mi jaki pakiet będzie dla mnie najlepszy. Comodo niestety odpada bo lubi czasem niestety przymulić na moim kompie. Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w wyborze zabezpieczeń dla kompa starego kompa. - przez Rob - 24.08.2011, 18:09
Re: Pomoc w wyborze zabezpieczeń dla kompa starego kompa. - przez Konto usunięte - 24.08.2011, 19:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości