Test antywirusów userów forum antivir-polska 2008
#17
@p!otr@$
Ten test (PC SECURITY TEST 2007)nie jest miarodajny w sensie wykrywalności zagrożeń, on tylko świadczy o reakcji twojej ochrony na ataki wirusów , szczelność firewallai jakości programów typu HIPS etc.(zainstaluj sobie najnowszy darmowy pakiet CIS z defense+ ,mi dał wynik 3x100%- a do najlepszego antywirusa jeszcze mu trochę brakuje) natomiast nijak ma się do wykrywalności wirusów znajdujących się już w systemie.
Oczywiśćie zgadzam się że Avira to rewelacyjny program antywirusowy
, ja który przez lata wychwalałem skanery KAV (nadal uważam że jest to jeden z najlepszych-zaraz po Avirze z jednym silnikiem skanującym) ,przesiadłem się na Avire i uważam że to naprawdę najlepszy obecnie program antywirusowy, jego wykrywalność jest rewelacyjna, w większości skanowanych paczek to własnie Avira miała najlepsze wyniki, że o bardzo miarodajnych testach AV-Comparatives nie wspomnę.
Wczoraj wpadłem na odmianę sławnego trojana Vundo , skaner Kasperskiego powiedział że czysto SmileAvira jednak wykrywał świńśtwo i nie dopuściła do infekcji.Wysłałem wczoraj plik do Kaspersky Lab i już dzisiaj dodano definicję i KAV krzyczy że infekcja.Mam wrażenie że ostatnimi czasy panowie z K.Lab trochę przysnęli, a może to po prostu Avira jest taka wspaniała ,a ja o tym nie wiedziałem. Pozdrawiam

editGrinodam tylko,że na dzień dzisiejszy CIS z testowanej paczki wykrywa już 3678 sztuk (wcześniej 3646) więc chłopaki z Comodo mocno pracują
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test antywirusów userów forum antivir-polska 2008 - przez Jurek - 09.10.2008, 10:34
Re: Test antywirusów userów forum antivir-polska 2008 - przez lunaticdreams - 25.10.2008, 11:39
Re: Test antywirusów userów forum antivir-polska 2008 - przez lunaticdreams - 29.10.2008, 17:45
Re: Test antywirusów userów forum antivir-polska 2008 - przez lunaticdreams - 29.10.2008, 20:01
Re: Test antywirusów userów forum antivir-polska 2008 - przez facecik - 23.11.2008, 12:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości