Deprymujące doświadczenie z Avirą Internet Security 2012
#11
Hej,
ja avire Is 2012 miałem na swoim kompie 1gb ram, 3ghz ,czyli sredniowiecznymGrin Wgrałem na nowy system. NA poczatku przymulila tak jak piszesz, dlugo otwierala sie parasolka. Aplikację /Gry/Programyuruchamiały sie wolno, start Opery koszmarny, zuzycie pamieci tez kolosalne (jak kaspersky!). Ale to mineło po kilku dniach. Firewall przestal pytac , "poznal " wszystkie aplikacje , av tez luuz, Opera zaczela dzialac normalnie, zmalalo zuzycie pamieci. Ten program sie jakby przystosowuje. Jest szybki w skanowaniu i usuwaniu plikow. Ma bardzo duża wykrywalnośc. Ale dziwie sie jego uzytkownikom-szczerze. avira ma slabiutka heurystyke. Firewalla mozna zastapic darmowym Comodo lub Pctools , bedzie to samo,a w przypadku Comodo lepiej ,bo dodatkowo sandbox. Do tego mozna wgrac Avire free i taki zestaw zapewniam bedzie stal na duzo wyzszym poziomie. Kontrola stron internetowych czesto sie mylila. Fajny support- szybkie odpowiedzi i konkretne. Ten program , jeslii chodzi o sredniowieczne Grin maszyny -lezy na srodkowej polce, wzgledem wydajnosci. Ani cięzki , ani lekki. Z pewnoscia lzejszy jest Avast IS, ale np. przy Kasaperskym IS moj system uruchamial sie blisko 5 minut!, juz nie piszac o Gdacie. Wiec nie jest bardzo zly, ale trudno napisac czy dobry.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Deprymujące doświadczenie z Avirą Internet Security 2012 - przez Konto usunięte - 14.12.2011, 11:33
Re: Deprymujące doświadczenie z Avirą Internet Security 2012 - przez McAlex - 05.01.2012, 21:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości