Jak zrobić kopię całego systemu na jednym dysku ?
#29
A co byście polecili na prymitywną kopię plików. Kopiuję "D" na zewnętrzny i mi to wystarcza. Mam kopie i mogę skopiować na inne kompy w razie potrzeby.
Który, z tych programów by się nadał na takie "surowe" kopiowanie plików. Bez tworzenia obrazów itp., po prostu żywą kopię plików, które można przeglądać jak zwyczajne. Zależało by mi tylko na tygodniowym przypomnieniu i nie kopiowaniu wszystkiego od nowa. Zwykła funkcja kopiowania w Windows 7 ma opcję scalania i to już by wystarczyło gdyby kasowało pliki, które usunąłem wcześniej z oryginalnego dysku.

Mam internet "na wagę" i trochę mi się nie opłaca ściągać wszystkich i próbować. Z góry dzięki i pozdrawiam Smile

EDIT:
Okej, już mam. Źle szukałem, nie o buckup a o synchronizację mi idzie... chyba Smile Dlatego nie mogłem nic znaleźć sensownego.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak zrobić kopię całego systemu na jednym dysku ? - przez Eugeniusz - 31.01.2012, 20:09
Re: Jak zrobić kopię całego systemu na jednym dysku ? - przez Eugeniusz - 22.03.2012, 20:09
Re: Jak zrobić kopię całego systemu na jednym dysku ? - przez andrzej76 - 22.10.2012, 23:27
Re: Jak zrobić kopię całego systemu na jednym dysku ? - przez Safe Fighter - 26.05.2013, 18:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości