CCleaner - szukam dobrej alternatywy
#1
Jak wiele firewalli wykazuje, CCleaner bez naszej zgody wysyła różne informacje w świat. Szukam podobnego programu na Windows 7 x64 który takich "praktyk" nie stosuje. Może być w języku angielskim,najważniejszeżeby był darmowy. Powinien posiadać zarówno skaner rejestru, jak i usuwać śmieci z katalogów windowsowych oraz zewnętrznych programów. Skuteczność nie jest najważniejsza dla mnie, najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO. Chodzi mi o to żeby program kasował tylko te pliki/wpisy w rejestrze które na pewno są niepotrzebne i żeby nic bez mojej zgody nie wysyłał na serwery producenta. Najlepiej żeby to był jeden program, a nie kilka do każdej czynności osobny. Co sądzicie o np. PowerTools Lite 2011 ? Lub może jakieś lepsze programy polecacie?

Żeby nie zakładać nowego tematu spytam jeszcze co polecacie do defragmentacji dysku. Mam Defraggler''a ale pochodzi on od tej samej firmy co CCleaner i nie mam do niego 100% zaufania.Według opinii na portalu dobreprogramy, całkiem niezły jest Auslogics Disk Defrag . Co o nim sądzicie?

Z góry dzięki za każdą propozycje

Pozdrawiam M
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
CCleaner - szukam dobrej alternatywy - przez bolok - 11.02.2012, 10:12
Re: CCleaner - szukam dobrej alternatywy - przez byku81 - 11.02.2012, 11:03
Re: CCleaner - szukam dobrej alternatywy - przez ktośtam - 11.02.2012, 11:04
Re: CCleaner - szukam dobrej alternatywy - przez andrzej76 - 11.02.2012, 11:12
Re: CCleaner - szukam dobrej alternatywy - przez byku81 - 11.02.2012, 11:46
Re: CCleaner - szukam dobrej alternatywy - przez marsellus - 11.02.2012, 12:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości