McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych
#61
Wersja beta ciągle działa bez ograniczeń. Co ciekawe pracownicy McAfee sami tak jakby nie wiedzą dlaczego część użytkowników ma dostęp do nowej bety 6.0 , a część do wersji stabilnej i w ogóle czy ta beta 6.0 została w ogóle całkowicie wydana. Na pewno serwery USA i KANADY mają dostęp do najnowszych wersji, Czyli tam gdzie firma jest gigantem. No, Ale mnie to nie przekonało, napisałem gdzie trzeba i kiedy wgram stabilnąbetę facet będzie próbował zaktualizować mi program do najnowszej wersji.
Przez forum McAfee można łatwo zgłosić pomyłkę chmury, usuwają najpóźniej do dwóch dni, a nie półtora miesiąca jak twierdzą pracownicy pomocy technicznych.
Jeśli zdarzy się fp można też wysłać maila do avertlabsa z tematem '' FALSE POSITIVE nazwa wirusa''.
Na stronie internetowej jest błąd. Pomoc techniczna owszem pracuje do 12.30 , Ale w formie czatu, Natomiast na maile odpisuja nawet do 18:-)
proszą o podanie numeru telefonu by moc oddzwonić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez Konto usunięte - 22.05.2012, 16:50
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez McAlex - 24.06.2012, 23:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości