Telefon z qwerty do 650zł
#1
Doradźcie mi jaki kupić telefon do 650zł z fizyczną kalwiaturą qwerty za gotówkę (allegro też może być ale dopadają telefony sprowadzane z zagranicy, wyłącznie polska dystrybucja). Telefon wyłącznie NOWY. Smartfonów też nie chcę dotykowych z wysuwaną klawiaturą.

Wymagania: potrzebne mi bedzie korzystanie z maila i dobra bateria. W gry nie gram, internet tez raczej niepotrzebny. Gównie bateria, mail, dzwonienie, smsy. Nawigacja i inne dodatki tez są zbędne.

Pisałem ostatnio taki temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zamówiłem od

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

26 lutego i jeszcze nie otrzymałem tel. Jest już wysłany (opcja śledzenia paczek - po chińsku) ale nie wiem kiedy przyjdzie. Mam nauczkę na przyszłość. Pewnien komentarz tutaj zamieszczę od allegrowicza nt tej nokii od rzekomego producenta: " Stan i jakość aparatu budzi wątpliwości co do oryginału (jakość wykonania i brudne oraz luzne gniazda ładowania oraz słuchawek)świadczyły by o refabrykowaniu.Brak zgodności nr.IMEI na pudełku.Obudowa z brakiem śrubki mocującej,przyciski podskakują. "
Jeśli coś będzie z moim tel nie tak, od razu wysyłam go do firmy w Łańcucie. Dlatego chce już sobie coś upatrzeć na przyszłość.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Telefon z qwerty do 650zł - przez adrian1877 - 07.04.2012, 10:59
Re: Telefon z qwerty do 650zł - przez facecik - 07.04.2012, 11:26
Re: Telefon z qwerty do 650zł - przez JarekMk - 07.04.2012, 11:40
Re: Telefon z qwerty do 650zł - przez facecik - 07.04.2012, 12:06
Re: Telefon z qwerty do 650zł - przez adrian1877 - 07.04.2012, 14:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości