Laptop dla studenta
#1
Cześć!
Przymierzam się do kupna ww. Stąd ten temat i prośba o opinie użytkowników. Przeglądając Sieć trafiłem na specyfikacje NP-RC520-S06PL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- produkt ten zainteresował mnie przez dobre ergo i eco połączone z (podobno) niezłym czasem pracy na baterii (4400mAh). Klops, że już go nie sprzedają!
Znacie jakieś rzetelne substytuty albo następców? (na forum trafiłem już na temat

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i zapewne to do niego mnie odeślecie ale nie wiem czy można sytuację ichitoi moją uznać za analogiczne)

Nie zakładam, że wszystko oceniłem poprawnie więc w kilku słowach streszczę sytuacje: cena do 2500zł (naturalnie poza przypadkami gdy 100-200 złotych zaoferuje ZDECYDOWANIE lepszą konfigurację), używany przede wszystkim do nauki (WIMiR) ale planuję też odpalić co jakiś czas RTS lub RPG (jednak jako, że myślę o tytułach z początku tysiąclecia - problemów raczej nie będzie). Jakość procka jest zatem ważniejsza od grafy. Przez wzgląd na Excela klawiatura numeryczna jest dla mnie b. istotna a pojemność baterii doceniam odkąd lenovo sl500 pada mi po 0,5h odłączenia od sieci. Ergonomia ułożenia klawiszy to też rzecz względna bo łapy każdy ma inne, a ja i tak zamierzam produkt obmacać przed zakupem.

PS. Będę wdzięczny jeśli ktoś wspomni przy kuflu o powodzenie dla tegorocznego maturzysty Smile.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Laptop dla studenta - przez Ashlander - 06.05.2012, 12:39
Re: Laptop dla studenta - przez Eru - 06.05.2012, 13:12
Re: Laptop dla studenta - przez Street - 06.05.2012, 13:22
Re: Laptop dla studenta - przez Seb - 07.05.2012, 09:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości