Ochrona przed szkodliwymi stronami -pytanie
#1
Siemka doświadczeni i zaawansowani użytkownicy.

Mam takie pytanie, jak w łatwy sposób zabezpieczyć się przed stronami (mam na myśli tutaj z zagrożeniami ze strony malwaredomainlist.com. czy podobnymi).
Wiem że mile widziany w przeglądarkach internetowych jest dodatek adblock z filtrami. Ale także tutaj na forum zetknąłem się z taki programami jak WOT, BitDefender Traffic jak i
McAfee SiteAdvisor. Wiem iż dane przeglądarki mają już wbudowane blokowanie niebezpiecznych stron ale nie zawsze to wystarcza. Głównie chodzi mi o taką sytuacje
(wchodzimy pod podejrzany adres, przeglądarka nic nas nie ostrzega, antywirus milczy a w między czasie automatycznie pobiera się coś z zarażonej strony). I jak najlepiej się przestrzec, ochronić przed takimi stronami czy infekcjami ??
Będę wdzięczny o wasze spostrzeżenia Wink
Pozdrawiam Łukasz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ochrona przed szkodliwymi stronami -pytanie - przez lukmaciej - 12.07.2012, 11:28
Re: Ochrona przed szkodliwymi stronami -pytanie - przez ktośtam - 13.07.2012, 13:49
Re: Ochrona przed szkodliwymi stronami -pytanie - przez ktośtam - 13.07.2012, 14:57
Re: Ochrona przed szkodliwymi stronami -pytanie - przez ktośtam - 13.07.2012, 15:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości