Seagate Momentus XT, 500GB, 2.5", SATA-300, SSD Hybrid
#1
Jako, że dysk w moim laptopie zaczyna powoli umierać, to zastanawiam się nad zakupem nowego.
Myślałem nad SSD, ale z drugiej strony potrzebuję sporej pojemności i w przypadku SSD ceny dysków większych niż 120GB są dość wysokie a nie chcę inwestować aż tyle pieniędzy w komponenty mojego lapsa.
Poszperałem nieco i trafiłem na dysk Seagate Momentus XT, 500GB, 2.5", SATA-300, SSD Hybrid .
Parametry wyglądają zachęcajo: 7200 rpm, pojemność 500GB i cena €85.
Wyżej wymieniony dysk wydaje się być idealnym kompromisem między zakupem dużego lub szybkiego dysku.
Ciekawie zapowiada się również zastosowana technologia Adaptive Memory :
Cytat: Adaptive Memory technology intelligently monitors your frequently used applications and data files, then places them into the solid state portion of the drive so they can be quickly recalled.

Jestem praktycznie zdecydowany, bo opinie jakie znalazłem w sieci są bardzo dobre, ale chciałem się podpytać Was o zdanie. Może mieliście okazję pracować z tym dyskiem? Może ktoś ze znajomych ma ten napęd?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Seagate Momentus XT, 500GB, 2.5", SATA-300, SSD Hybrid - przez ktośtam - 04.08.2012, 08:09
Re: Seagate Momentus XT, 500GB, 2.5", SATA-300, SSD Hybrid - przez Konto usunięte - 04.08.2012, 08:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości