Zestaw pod Microsoft Windows 7 (64 bit) - laptop
#1
Witam serdecznie

Poszukuję odpowiedniego zestawu dla komputera (używany do pracy w biurze oraz domu) dla Taty, stąd ważne jest, aby program/zestaw był prosty/intuicyjny/automatyczny (prawie prowadził za "rączkę") i oczywiście zapewniał dobrą ochronę. Nie podjąłem decyzji, czy to ma być wersja darmowa czy też płatna. Jeżeli będzie konieczność i sens, to mogę zakupić wersję płatną. Ważne, aby ograniczyć ryzyko kłopotów do minimum Smile

Przeczesałem wczoraj forum przez dobre 4 godziny i tak naprawdę po lekturze dochodzę do wniosku, że wiem mniej niż więcej, stąd postanowiłem się Was poradzić.

Na pewno odpada system oparty na Cloud. O ile w sklepie będzie dobre/szybkie łącze internetowe, o tyle w domu mamy "radiówkę", której jakość/parametry pozostawiają wiele do życzenia ... Dobrze by było, gdyby mocno nie spowalniała systemu/internetu, bo jak nadmieniłem, w domu i tak ledwo chodzi internet ...

Żona posiada w pracy MSE i jest zadowolona. Jednak poczytałem testy i widzę, że jednak jest on słaby na tle KIS/NIS/Bitdefender itd.

System operacyjny:
Microsoft Windows 7 Home Premium PL (wersja 64-bitowa)

Zastosowanie:
Obsługa sklepu internetowego przez przeglądarkę (IE lub Mozilla Firefox)
Mozilla Thunderbird
Praca w pakiecie biurowym Office
Przeglądanie internetu - youtube

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Zakupiłem ten model Lenovo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Procesor Intel Pentium Dual Core B970 (2,30 GHz, 2 MB cache)
Pamięć RAM 4096 MB (SODIMM DDRAM3, 1333 MHz)
Dysk twardy 500 GB Serial ATA 5400 obr.

Jeżeli macie jakieś sugestie/typy, to będę bardzo wdzięczny. Jednocześnie jeżeli można liczyć na krótki komentarz, czemu X lub Y według Was będzie najlepszym/najrozsądniejszym wyborem, to byłoby super.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zestaw pod Microsoft Windows 7 (64 bit) - laptop - przez bananowiec - 28.11.2012, 08:48
Re: Zestaw pod Microsoft Windows 7 (64 bit) - laptop - przez Barti18 - 28.11.2012, 17:31
Re: Zestaw pod Microsoft Windows 7 (64 bit) - laptop - przez ktośtam - 29.11.2012, 08:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości