Giveaway of the Day - Zemana AntiLogger
#11
Soft możesz zainstalować tylko do jutra bodajże do 8.00 czy jakoś tak, klucz jest przygotowany specjalnie dla Giveaway of the Day więc po tej dacie zapewne straci ważność.

Zainstalowałem ów programik i prezentuje się całkiem dobrze, mimo, że po angielsku, jest, że tak powiem/napisze transparenty, zobaczymy jak się spisze.
Okej to napiszę jakie odniosłem pierwsze wrażenia z używania tego programu.

Są one jak najbardziej pozytywne, program nie spowalnia ładowania systemu, mimo, że zużywa ok 28 MB RAM nie jest to odczuwalne (mam 2GB), interfejs jak już pisałem transparenty, wszystko podzielone na kategorie z opisami, co jest co (po angielsku, ale cóż takie czasy, że języki należy znać Wink). W opcjach domyślnie ustawiono dopuszczanie aplikacji MS i tych posiadających certyfikat, co powoduje, że zapytania nie są częste. ale gdy program zarejestruje jakieś działanie które nie spełnia tych wymogów zapytuje nas co chcemy zrobić (coś Aviry nie lubi, bo jak na razie jedynie operacje z nią związane wymagały klikania allow).

Tak, że jak kiedyś będzie jeszcze jakaś promocja na ten produkt warto chyba się skusić.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Giveaway of the Day - Zemana AntiLogger - przez lunaticdreams - 05.03.2009, 14:02
Re: Giveaway of the Day - Zemana AntiLogger - przez lunaticdreams - 05.03.2009, 16:37
Re: Giveaway of the Day - Zemana AntiLogger - przez Gnome - 13.11.2011, 10:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości