Firewall na system 64 bit. Co polecacie ?
#12
Eugeniusz napisał(a):Jeśli masz W7 to może spróbuj czegoś z WFP, jakieś nakładki na firewalla systemowego, np. TinyWall, Windows Firewall Control (oba po angielsku).

Jeśli masz ruter to zostaw systemowy firewall. Oszczędność zasobów.


Czyli w sumie posiadając router nie potrzebny jest dodatkowy firewall ? Tak ?
Windows Firewall Control nawet przypadł mi do gustu ale wersja free odpada, bo o ile dobrze pamiętam to nie posiada trybu nauki.

ichito napisał(a):A może SpyShelter FW?...ostatnia wersja jest wcale wcale...poza funkcjami zapory (tak naprawdę jest to raczej wg mnie funkcja dodatkowa) to przede wszystkim świetny antylogger z czułym HIPSem no i po polsku Smile


Nie mam kaski na razie na płatne rozwiązania, no chyba że znajdzie się jakiś dobry samarytanin, który mi takowy prezencik sprawi Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Firewall na system 64 bit. Co polecacie ? - przez Konto usunięte - 05.04.2013, 16:28
Re: Firewall na system 64 bit. Co polecacie ? - przez Konto usunięte - 05.04.2013, 22:47
Re: Firewall na system 64 bit. Co polecacie ? - przez Eugeniusz - 06.04.2013, 12:57
Re: Firewall na system 64 bit. Co polecacie ? - przez rafikrafiki - 06.04.2013, 18:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości