Przedłużenie umowy. Telefon odnowiony - czy warto wziąć ?
#1
Mam pytanie. Chcę przedłużyć umowę na telefon komórkowy i zastanawiam się nad wyborem oferty z telefonem odnowionym. Piszą, że przez specjalistyczną firmę. Może ktoś ma taki telefon, a może ktoś z waszych znajomych posiada telefon z takiej oferty. Proszę o opinie i sugestie Smile

Oto info jakie dostałem o usłudze odnowienia:

Cytat: Telefon odnowiony, to aparat używany, który został poddany procesowi profesjonalnego odnowienia - doprowadzenia do stanu „jak nowy”, to znaczy:
- wymianie wszystkich, niesprawnych części elektronicznych na nowe, oryginalne
- wymianie wszystkich części zewnętrznych (obudowa, klawiatura, wyświetlacz, itp.) noszących widoczne ślady używania na nowe, oryginalne
- całkowite czyszczenie danych z pamięci aparatu
- wgranie aktualnej wersji oprogramowania, zgodnej z wersją instalowaną w nowy telefonach

Cały proces obsługiwany jest przez doświadczona firmę, która posiada certyfikaty producentów, a na telefon udzielamy gwarancji na okres aż 12 miesięcy.


Hmm... gwarancja na rok, znacznie taniej niż nowy aparat. Plusy są, ale i obawy też.

A telelefonik taki: MOTOROLA MOTO LUXE XT615 - Odnowiona. Bawił się ktoś nim, fajny ?

Aha, waham się pomiędzy powyższa motorolką, a nową Nokia LUMIA 510.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przedłużenie umowy. Telefon odnowiony - czy warto wziąć ? - przez rafikrafiki - 08.04.2013, 15:38
Re: Przedłużenie umowy. Telefon odnowiony - czy warto wziąć ? - przez Konto usunięte - 08.04.2013, 16:12
Re: Przedłużenie umowy. Telefon odnowiony - czy warto wziąć ? - przez Konto usunięte - 08.04.2013, 20:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości