Bardzo słaby komputer - 512 MB, AMD Sempron 2800+
#4
buri napisał(a):
ichito napisał(a):- wyłączyłbym/odinstalował osłonę P2P, komunikatory, osłonę stron...jest BD TrafficLight więc wystarczy do ochrony stron
- monitorowanie zachowań ustawiłbym na "pytaj" a nie automat...to bardzo dobrze się sprawdza i daje trochę możliwości
- podobnie z automatyczną piaskownicą

Tak p2p nie instalowałem, komunikator chyba tak (korzysta z starej wersji gg - ta nowa zabiła by ten komputer, a tutaj raczej rozmowy z paroma osobami z listy), ochronę stron zostawię ze względu na IE (w FF wyłączyłem), a dodatek BD jest tylko do FF zainstalowany.

Te dwie opcje postaram się włączyć i popracuje trochę na tym komputerze aby ewentualne monity ustawić. Serio tam oprócz programów do nauki języków obcych nic więcej nie jest instalowane, dlatego miałem sporo roboty z aktualizacją programów.

Niby osoba dawała radę z Comodo, ale to automat był ustawiony, a tutaj już miałem pytania o jakiś monit od Avasta. Dlatego jednak Online Armor się trochę obawiam, a co za tym idzie NoScript. Javy na komputerze nie ma i nie było uwag więc uznaję, że zbędna co sporo ułatwia. Dodatkowo myślę, aby włączyć wtyczki na żądanie co powinno trochę podnieść poziom bezpieczeństwa.

Dzięki za sugestie jeszcze to przemyśle.

GG lite wyprobuj
Wtyczki jak mówisz ustaw na żądanie napewno sporo podniesie poziom bezpieczeństwa u mnei java i flash na żądanie ustawione i nic się nie wpakowało
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Bardzo słaby komputer - 512 MB, AMD Sempron 2800+ - przez Conor29134 - 13.04.2013, 11:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości