Windows 7 + UAC + EMET + MSE4 vs ransomy
#3
lukasamd napisał(a):Od siebie zalecałbym więc coś innego, co lepiej niż MSE radzi sobie z nowymi zagrożeniami.
To świetna pointa dla testu MSE Wink Od dłuższego czasu nie używałem tego ustrojstwa, ale z każdym moim podejściem do MSE miałem wrażenie, że mam do czynienia z czymś w rodzaju darmowego narzędzia możliwego do wykorzystania dla ewentualnego podniesienia bezpieczeństwa systemu niż z programem, który zwyczajnie w kwestii ochrony na pierwszej linii stanąłby do walki z mniej czy bardziej znanym malware. Myślę, że skoro Microsoft poczynił już kroki w kierunku programu mającego dbać o bezpieczeństwo systemu, należałoby pójść o krok dalej (a możliwości ku temu im raczej nie brakuje) i bardziej poważnie zadbać o swój produkt.
Zawsze można podejrzeć działania innych - a jest od kogo się uczyć - chociażby od avasta Wink
A byłbym zapomniał o najważniejszym - Łukasz , dzięki za test Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 + UAC + EMET + MSE4 vs ransomy - przez Konto usunięte - 24.06.2013, 10:40
Re: Windows 7 + UAC + EMET + MSE4 vs ransomy - przez Miquell - 24.06.2013, 16:12
Re: Windows 7 + UAC + EMET + MSE4 vs ransomy - przez Konto usunięte - 25.06.2013, 17:23
Re: Windows 7 + UAC + EMET + MSE4 vs ransomy - przez Konto usunięte - 25.06.2013, 22:57
Re: Windows 7 + UAC + EMET + MSE4 vs ransomy - przez Konto usunięte - 28.06.2013, 21:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości