Ochrona realtime, czy jest właściwie potrzebna?
#15
ichito tak właśnie dałeś mi do myślenia czytając ta obszerną a zarazem ciekawą wypowiedź.
Jak użytkownik sam osobiście nie potrafię korzystać jak i nie lubię z piaskownicy nie wiem czemu lecz tak jest. przeszkadza mi ona w systemie.
Ale mam takie pytanie mam starszy właśnie komputer na XP i naprawdę jego parametry zaliczają się do wymarłych bo to Celeron 2.4GHz i zaledwie 768MB ramu.
Zainstalowałem na nim Avasta plus Privatefirewall. ochrona trzeba przyznać naprawdę lekka bo w stanie spoczynku zabierają 215MB ramu.
Ale takie pytanie. Po przeczytaniu twojej wypowiedzi wpadłem na coś takiego że odinstaluje Avast zostawię samego Privatefirewall i dołożę tylko skanery narządzanie typu MBAM jak i HitmanPRo i jeszcze jakiś jeden i raz od czasu będę właśnie z nich korzystał. np. z jednego raz na tydzień lub raz na 2 tygodnie korzystał. Lecz doinstaluje właśnie piaskownice. Komputer powiem służy przede wszystkim do przeglądania internetu i troszeczkę ściągania jakiś tam pierdół na nim.
Co sądzicie panowie o czymś takim ??
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Ochrona realtime, czy jest właściwie potrzebna? - przez ktośtam - 09.08.2013, 19:11
Re: Ochrona realtime, czy jest właściwie potrzebna? - przez Konto usunięte - 09.08.2013, 22:41
Re: Ochrona realtime, czy jest właściwie potrzebna? - przez dolar444 - 30.09.2013, 09:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości