Ashampoo Anti-Malware nie aktualizuje się
#1
Witam.

Mam następujący problem, posiadam Bitdefender Internet Security 2013 oraz Ashampoo Anti-Malware (Version 1.21) i od wczoraj nie mogę zaktualizować sygnatur na Ashampoo. Pojawia się komunikat - wystąpił błąd podczas pobierania pliku 1.dat. -i że albo nastąpiło zerwanie połączenia z internetem lub mam za mało wolnego miejsca na dysku. Oczywiście żadna z tych sugerowanych przyczyn nie miała miejsca.

Przeskanowałem cały system pod kątem wirusów i usunąłem wszystkie. Ale nie pomogło. Próbowałem zastosować przywracanie systemu, do dnia kiedy wszystko działało dobrze, ale nie da się dokonać przywracania systemu bo pojawia się komunikat że nastąpił błąd przy przywracaniu (próbowałem tak kilka razy, wybierając inny punkt i zawsze to samo).

Na kompie mam system Windows Vista i przeglądarkę Mozila Firefox.

Proszę o pomoc dlaczego nie można zaktualizować sygnatur w Ashampoo i dlaczego nie działa przywracanie systemu?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ashampoo Anti-Malware nie aktualizuje się - przez jack68 - 11.08.2013, 12:20
Re: Ashampoo Anti-Malware nie aktualizuje się - przez ktośtam - 11.08.2013, 12:38
Re: Ashampoo Anti-Malware nie aktualizuje się - przez ktośtam - 11.08.2013, 13:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości