Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron
Coś w tym jest i nie mogę się nie zgodzić.
Jak już na spokojnie zrobiłem rozeznanie na rynku to zaś stwierdziłem, że przy Androidach wygląda to słabo:

- LG G6 - marny aparat
- Sony Xperia XZ Premium - ogromne ramki + problemy z dystorsią na aparacie
- Huawei P10 - brak warstwy oleofbowej + cyrki z typem pamięci wewnętrznych + średnie aktualizacje
- Xiaomi Mi6 - raczej słaby aparat + wiele niedoróbek w sofcie (patrząc na komentarze choćby z MIUI Polska)
- Galaxy S8 - odpada od razu ze względu na zakrzywione krawędzie, mega niepraktyczne
- Galaxy S7 - nie jest zły, ale relacje z kilku miesięcy używania mówią o tym, że jakość wykonania pozostawia sporo do życzenia, ja uważam dodatkowo że Samsung to teraz oleje już
- OnePlus 5 - oszukuje pod benchmarki, niby spoko ale ma sporo oszczędności jednak (m.in. aparat)


Srajfon zdecydowanie nie ma plusów wszystkich z nich, ale jakoś we wszystkim jest przynajmniej ok.
Nie wiem jakbym używał czy ładował, nie nagrzewa się, nie przegrzewa w ciepłe dni, a aplikacje nawet takie jak ten dziadowski messenger działają ok.
Ogólnie stwierdziłem, że na razie poczekam na iOS 11, zobaczymy co będzie.

Co do skasowania iPhone SE, to ponoć ma być nowy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - przez Konto usunięte - 25.07.2017, 22:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości