problem z działaniem komputera, klatkowanie gier błędy graficzne podczas grania
#12
po wgraniu aktualizacji wszystko jest gi tylko teraz przeskanuje sobie kompa tym Malware Bytes ale to już jutro bo mi się oczy kleją Tongue

melduję iż Malware Bytes nie znalazł żadnych zagrożeń Grin a zużycie procesora 0-11% cały czas

system mi już działa bardzo dobrze natomiast z niektórymi grami dalej się problem pojawia że gram przez chwilę jest OK zaraz mi gra staje i potem mam jakieś paski zamazany ekran kwadraty itd... obstawiam że karta się przegrzewa ale nie jestem pewny... zaznaczam że Dianlo 3 ściągam betę z battlenetu a Torchlight II kupiłem legalnego na STEAM który chodzi bardzo płynnie ale po jakimś czasie mi staje i się odnlokowuję z bugami graficznymi ale np Resident Evil 5 którą też kupiłem na steam chodzi mi idealnie i nie mam żadnych bugów graficznych z kolei w Diablo 3 fraps mi pokazuję 60-70 klatek a czasami się gra przycina i też po jakimś czasie gra staje i mam bugi... po odblokowaniu :/

jeszcze mam kilka pytań:

1) jaki darmowy antywirus polecacie zamiast Microsoft Security Esentials?
2) dlaczego gdy się podłączam kablem Ethernet dointernetu mam problem z pobraniem aktualizacji i ściąganiem plików ze stron internetowych? bo dochodzi do połowy potem się zatrzymuje np


Wiadomości w tym wątku
Re: problem z działaniem komputera, klatkowanie gier błędy graficzne podczas grania - przez VeloN - 13.01.2014, 12:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości