Ankieta: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
67.65%
46 67.65%
nie
32.35%
22 32.35%
Razem 68 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym?
#52
nikita napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziwne... Mi podkreśliło błędy.

Do szału mnie doprowadzacie czasami Waszą pisownią. Lue, poprawię ten wpis, żeby dało się go przeczytać przynajmniej, ale nie rób tutaj ortograficznego śmietniska następnym razem, bo to wygląda okropnie... Po to macie te słowniki w przeglądarkach, żeby nie syfić na stronach, które tworzą Internet. Odsyłam do Regulaminu, pkt 5. Notoryczne ignorowanie tego zapisu będzie nagradzane czerwonym kolorem.

Witam, zgadzam sie z toba calkowicie ze powinno sie pisac w miare poprawnie, to swiadczy w jakis sposob o czlowieku. Wiec zeby uniknac pod moimi wpisami takiej notatki z twojej strony informuje ze nie pisze z Polski i nie mam polskich znakow. Mam nadzieje ze mozna to zrozumiec i wziasc na to mala poprawke. Dzieki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Konto usunięte - 20.01.2014, 22:56
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Konto usunięte - 26.01.2014, 10:25
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Jacenty - 12.10.2014, 09:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości