DDoS rosnący w siłę i botnety.
#3
dolar444 napisał(a):Nikt nas nie będzie atakował dobre

Sam chodzę i siedzę na TS 3 i juz wcześniej gdzieś poruszałem ten temat jak składałem sobie zestaw zabezpieczeń przy pomocy naszych innych kolegów z forum.

Wracając do TS3 dzieci po 12 -15 latek, kupią Botneta sobie w sieci, jak napisał autor postu jest łatwo, rodzic nie wiec to to i ok, dzieciak się bawi i dedosuje, jak ma twoje ip z TeamSpeak 3
Swego czasu co chwile dostawałem dosa, ale wycwaniłem się, i zacząłem siedzieć na VPN, to nie miał mojego ip tylko ip VPN, i jeszcze ratuje mnie to ze mam Neostrade, wiec wystarczy od świeżyć połączenie i dsotaje sie w Neostradzie nowe ip, ale cóż mi po tym jak dzieci się wycwaniły i dosują potem Centrale, a znam takie przypadki.

Wiec pokazuje ze sa dzieci co się bawią i dosują zwykłych takich szarych użytkowników, jak mnie czy inych, czy można się zabezpieczyć przed tym, stwierdzam ze raczej nie, chyba ze się pobawimy jeżeli ktoś ma w routerze Firewall, i zamykać będzie sie porty i przekierowywać, dany atak.
Jeżeli atak według mnie nie ejst za mocny to firewall na Routerze czy też modemie nas uchroni, do tego mozna pobawić sie w jakiegoś płatnego VPN zamaskować swoje ip by nas nie widziano.

Ale jestem ciekaw co powiedzą ciekawego, nasi koledzy z forum którzy zapewne maja większą wiedz na ten temat niż ja Smile

Autorze ciekawy temat podrzuciłeś do rozmów Smile

Dobre! Beer Dzięki
Pytanie: Czy takie opcje w firewallu mogą coś zdziałać (chodzi mi o DDoS):
- Blokój pofragmentowany ruch IP
- Wykonaj analizę protokołu - ?
- Blokuj (nie pamiętam dokładnie) żądania protokołu ARP - ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
DDoS rosnący w siłę i botnety. - przez zbc - 24.04.2014, 12:33
Re: DDoS rosnący w siłę i botnety. - przez zbc - 24.04.2014, 13:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości