Czy te dwie przeglądarki są bezpieczne?
#1
Niedawno z ciekawości zainstalowałam dwie nowe przeglądarki: SuperBird i Yandex.

SuperBird:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Yandex:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pierwsza z nich ma dbać o naszą prywatność, zwalczając PRISM, itp. Jednak może być przereklamowana. Druga jest produkcji rosyjskiej...

W każdym razie jestem ciekawa, czy one są bezpieczne... Chodzi mi o politykę prywatności ich producentów... Czy nie przechwycą moich haseł, itp. Z tych dwóch bardziej ciekawa wydaje się Yandex, bo ma ciekawe wbudowane rozszerzenia, ale ona np. przez AdwCleaner chyba jest widziana jako coś niepożądanego, bo ten soft chce ją wyrzucić do kosza... Jednak zdążyłam też polubić SuperBird, już raz użyłam jej na pewnym forum i chyba nie zhakowali mojego konta...

Czy spokojnie mogę używać obu tych przeglądarek, czy może tylko jednej z nich?

Osobiście wolę Firefox, jego różne wersje niestabilne portable i nieoficjalne (np. lawtietfox, cyberfox), a z chromopodobnych chromium, srware iron, oraz Comodo Dragon i w ostateczności Google Chrome portable.

Co sądzicie o tych dwóch przeglądarkach?
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy te dwie przeglądarki są bezpieczne? - przez joa17t - 01.06.2014, 16:48
Re: Czy te dwie przeglądarki są bezpieczne? - przez Konto usunięte - 01.06.2014, 18:38
Re: Czy te dwie przeglądarki są bezpieczne? - przez Konto usunięte - 01.06.2014, 21:18
Re: Czy te dwie przeglądarki są bezpieczne? - przez Konto usunięte - 01.06.2014, 22:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości