WinPatrol Firewall (wcześniej WinPrivacy)
#39
(14.12.2017, 15:56)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@zeno06

To troche dziwne bo jak ci system padnie to system przywrócisz a programy będziesz na nowo pobiierał/instalował
BackUP jest po to żeby z niego korzystać Grin

P.S. Co to za różnica w którym katalogu zapiszesz i tak musisz zdefiniować ścieżkę folderu na który chcesz nałożyć ograniczenia.
Plus %AppData% bo nie zależnie gdzie zapiszesz program zawsze tam tworzą programy swoje pliki lokalne czasem więcej niż w głównym katalogu

Ależ ja korzystam z backupu. Nie jestem systematyczny, ale robię backup partycji systemowej ręcznie mniej więcej raz na 3 miesiące na zewnętrzny dysk (kopie różnicowe). 
Mój system backupowania wydaje mi się funkcjonalny i oszczędny jeśli chodzi o przestrzeń dyskową.
Partycja systemowa - system, 2 główne przeglądarki, szeroko pojęte programy do ochrony (skanery, backup, blockery, piaskownica, SD, itp.), program pocztowy, pakiet biurowy. Reszta softu (o ile się da w wersji portable) leci na partycję D. Wszelkie pliki wynikowe z programów lecą na partycje E, a poza tym ląduje tam wszystko pobierane z netu, zdjęcia multimedia z aparatu. Jest też zaszyfrowana partycja F, na której mam różne takie... Robię też synchronizację (automatyczna po każdym podłączeniu dysku zewn. - część katalogów na zasadzie kopii lustrzanej np z %AppData% foldery użytkownika przeglądarek, część uaktualniającej np katalog z zapisanymi dokumenty, część tylko przenoszenie np. zdjęcia, synchronizuję też kopię rejestru, którą się robię raz w miesiącu). Dane kalendarza mam automatycznie synchronizowane z androidem. Na wydajność softu z partycji D nie narzekam (mimo że dysk HDD), a w gry raczej nie gram. I to by było na tyle.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: WinPatrol Firewall (wcześniej WinPrivacy) - przez zeno06 - 15.12.2017, 10:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości