Zestaw zabezpieczajacy dla laptopa i tabletu
#5
Moi rodzice nie odczuli większej różnicy, jedyne co się zmieniło to umiejscowienie ikonek w które mieli klikać. Chrome, Office itp. wyglądają identycznie jak na Windowsie, więc się nie pogubią. Tak jak już napisałem wyżej, Mint nie różni się zbytnio wyglądem od Windowsa, więc nie powinien sprawić im kłopotów. A będzie zdecydowanie lżej.

Jeśli siedzisz za NAT''em nie potrzebny Ci żaden firewall poza Windowsowym. Nigdy nie widziałem sensu instalowania dodatkowych zapór jeśli korzysta się z routera, przecież i tak nie jesteś widoczny z zewnątrz, więc po co się w to bawić i utrudniać sobie życie? Dodatkowo Windows Defender w połączeniu z innymizabezpieczeniami w Windows 8 jest naprawdę wystarczający, sam korzystam z tego zestawu od kilku miesięcy i nigdy nie miałem z nim większych kłopotów. Do codziennego użytku wystarczy w zupełności.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Zestaw zabezpieczajacy dla laptopa i tabletu - przez Tibu 11 - 17.12.2014, 16:34
Re: Zestaw zabezpieczajacy dla laptopa i tabletu - przez hivonzooo - 17.12.2014, 19:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości