Orange popisało się ofertą na Neostradę i Geopromocją
#5
ichito napisał(a):więc pytanie...a co masz teraz? Znalazłeś jakąś ofertę?
hivonzooo napisał(a):Cały czas zastanawiam się też czemu ludzie wciąż wracają do Orange.
Pozostaję z Orange, bo w mniejszych miejscowościach nie ma wielkiego wyboru... UPC miałem w Katowicach na studiach i faktycznie byłem bardzo zadowolony z ich usług (Internet, TV). hivonzooo, nie wiem czego tutaj nie rozumieć - po prostu nie mam dostępu do innych usług. Cyfrowy Polsat/Plus/inny mobilny? Nie, podziękuję. Internet z limitami w sporym 2-stropowym domu z około 12 podpiętymi urządzeniami? Heh Smile

hivonzooo napisał(a):tak naprawdę sam jesteś sobie winien, ponieważ umów, szczególnie takich jak w Twoim przypadku, nie załatwia sie przez telefon
Bez przesady... Postawa Orange w w/w sprawie to czysta niekompetentność. Pomyśl o tym, że nie zawsze człowiek znajduje czas na czekanie w salonowych kolejkach... praca, zakupy, dom, wyjazdy weekendowe, itp. Zamawianie usług przez telefon przecież nie ma być gorszym odpowiednikiem zamawiania usług w salonie, prawda?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Orange popisało się ofertą na Neostradę i Geopromocją - przez nikita - 28.01.2015, 09:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości