Dobór zestawu zabezpieczającego dla Nortona Security
#19
No niby nie można ale zawsze to lepiej na wirtualnym testować soft niż pchać na główny poza tym możesz zawsze zainstalować poboczny program do kopi wirtualnego systemu lub w nim robić kopie za pomocą innego programy i to już jest jakaś opcja.

Tzn sie programy z reguły nie mają proenzymu z uruchomieniem sie piaskownicy/ problem głównie leż w instalatorach gdzie nie które programy integrują głęboko w system i sandboxie nie może sie z tym pogodzić, nie mnie jednak nadal korzysta z systemowych bibliotek więc najlepsze wyjście to wirtualny system pod tym względem.

NVT EXE 3.0 jest płatny ale wychodzi nowa darmowa ver a puki co jest dostępna najnowsza beta full darmo już linki sie pare razy posypały w postach wiem bo mam obie Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Dobór zestawu zabezpieczającego dla Nortona Security - przez Konto usunięte - 05.02.2015, 16:41
Re: Dobór zestawu zabezpieczającego dla Nortona Security - przez Konto usunięte - 05.02.2015, 16:44
Re: Dobór zestawu zabezpieczającego dla Nortona Security - przez Konto usunięte - 05.02.2015, 21:56
Re: Dobór zestawu zabezpieczającego dla Nortona Security - przez Quassar - 06.02.2015, 21:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości