Pakiet dla dwóch różnych sprzętów
#15
hivonzooo napisał(a):Na moim obecnym laptopie, kupionym około rok temu, wirusa miałem tylko raz, i to na dodatek przez własną głupotę - chciałem koniecznie sprawdzić jak działać będzie u mnie Skyrim, więc pobrałem grę z TPB. Pech chciał, ze mimo kilkuset komentarzy i blisko tysiąca seedów plik był zawirusowany, a Webroot wyłapał go dopiero po instalacji. Oczywiście skończyło się na formacie. Od tamtej pory kupuję tylko oryginalne wersje gier ze Steam lub w pudełkach, a programy pobieram z zaufanych stron. Raz na tydzień robię skan Zemaną, HitmanPro i TDSSKiller i to wystarcza.

Laptopa kupiłem głównie z myślą o grach i niestety wiele pakietów przez swoją natrętność odpada juz na starcie - niektóre z nich ciągle wyświetlały bezsensowne monity wyrzucając z gry, inne rozłączają wifi według własnego widzimisie, a jeszcze inne potrafią spowodować niezłe spadki FPS. Defender jest lekki, bezproblemowy i nienachalny, więc jeśli głównym przeznaczeniem PeCeta są gry to jest to najlepszy wybór. Natomiast jeśli korzystasz z routera i siedzisz za NATem, nie potrzebny Ci żadna inna zapora poza tą wbudowaną w system.

Oj tu sie z tobą nie zgodzę w całości.
Defender jest lekki, ale jego wykrywalność, nie jest aż tak znakomita. Moje własne testy to mi potwierdziły.
Co do Zapory, to nie do końca tak jak piszesz.

Spadki FPS, spowodowane przez pakiet bezpieczeństwa, kurcze ciekawe. Pierwszy raz sie spotkałem z tym wytłumaczeniem.
A sam jestem fanem gier może nie takim jak część moich znajomych, i jak do tej pory zabezpieczam im komputerki nie maja spadków FPS.
Spadki FPS, w grze będą bardziej spowodowane czymś innym, jak nie dopracowane Sterowniki od producenta grafiki, czy źle zoptymalizowana gra, czy też może być przegrzewanie się komponentów, czy też słaby zasilacz.

Z ciekawości, jakie ty pakiety używałeś, które blokowały ci grę ?
JA się bawiłem Esetem, i jego firewallem na trybie interaktywnym i HIPS, też, to jest dopiero masa komunikatów,i wystarczyło utworzenie reguł odpowiednich, i gra chodziła jak ta lala, i nic się nie wysypywało.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Pakiet dla dwóch różnych sprzętów - przez Tibu 11 - 11.02.2015, 14:37
Re: Pakiet dla dwóch różnych sprzętów - przez Tibu 11 - 11.02.2015, 20:05
Re: Pakiet dla dwóch różnych sprzętów - przez dolar444 - 14.02.2015, 10:38
Re: Pakiet dla dwóch różnych sprzętów - przez Konto usunięte - 14.02.2015, 11:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości