Ocena i pomoc w dobraniu zestawów zabezpieczających dla dwóch komputerów
#8
Parę dni temu, kiedy chciałem wrócić do OA miałem również komunikat o błędzie serwera, ale sądziłem, że to jakieś przejściowe problemy z moim systemem. Tu widać wyraźnie, że Emsi "zabiło" program właściwie już teraz czyli rok przed oficjalnie podaną datą zakończenia wsparcia. Darmowej się nie da aktywować, więc równocześnie nie daje się zakończyć procesu instalacji i tym samym w żaden sposób używać programu...licencji do wersji płatnej nie sprzedają, a licencje są roczne, więc nie ma już możliwości zarejestrowania wersji płatnej.
A wszystko po cichu i nic w bezpośrednich słowach....bardzo nieładnie ze strony producenta. Komunikat oficjalny jest, ale trzeba by mocno między słowami czytać, żeby doszukać się wyjaśnienia takiej sytuacji, jak teraz.
Nie rozumiem tego...do tej pory jest wiele programów wciąż udostępnianych, choć ich rozwój został zatrzymany wiele lat temu...część programów płatnych zostało nawet udostępnionych w za darmo...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ocena i pomoc w dobraniu zestawów zabezpieczających dla dwóch komputerów - przez ichito - 21.06.2015, 07:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości